Nasze sukcesy

Zbudujemy sukces Twojej marki korzystając z 8 lat doświadczeń. Zebraliśmy je, prowadząc dziesiątki kampanii marketingowych dla klinik stomatologicznych w Polsce.

sprawdź konkurencję

Podejrzyj jak inni stomatolodzy promują swoje kliniki

Sujka.pl

#1 w Olsztynie w Google. Pacjenci znajdują  stronę tej sieci klinik szukając pomocy w Internecie.

Tysiące pacjentów znajduje ją w Google szukając "implanty olsztyn", "wybielanie zębów", "diamenty na zębach", "chirurg stomatolog", "protetyk olsztyn",  i wiele więcej.


Treści na stronie zostały dopasowane pod potrzeby pacjentów w Olsztynie, co przełożyło się na sukces gabinetu. Ten kanał pozyskiwania pacjentów wspierają reklamy płatne.

Impladent.pl

Wskutek kompleksowej kampanii, strona sieci klinik obsługuje ponad 15000 pacjentów. Strona została zaprojektowana tak, aby pacjenci znajdywali i wybierali Impladent w Internecie szukając konkretnych tematów:

uzupełnianie kości szczęki, wybielanie stomatologiczne, fluoryzacja zębów u dzieci, impregnacja zębów, leczenie paradontozy, zabiegi wybielające zęby, piaskowanie i skaling, implanty, przeszczep autogenny kości, protetyk zębowy, odbudowa kości szczęki, higienizacja, usuwanie próchnicy i wiele więcej. Otwórz Google i sprawdź sam!

Schelldent.pl

#1 "implanty" w Ciechocinku na mapach Google.

Powszechnie rozpoznawany jako lider w nowoczesnej stomatologii dziecięcej w Ciechocinku.

Dodatkowo, formularze kontaktowe na Schelldent.pl zapewniają stały strumień nowych pacjentów, oraz ułatwiają pracę recepcjonistkom.

Implantologia.Szczecin.pl

Nowoczesny projekt strony internetowej dla specjalistów w dziedzinie implantologii.

Reprezentuje kierunek w którym zmierza marketing stomatologiczny w 2021/2022. Strona internetowa wprowadza nowoczesne rozwiązania. Zwróć uwagę na innowacyjne, szybkie i wygodne menu na telefonie, które wspomaga nawigację.

ImplantMastersPoland.pl

Autorytet w implantologii. Poprowadziliśmy kampanię organizacji organizującej szkolenia, kursy i wykłady z udziałem najbardziej znanych na świecie implantologów. Ten rodzaj promocji wymagał nawiązywania relacji z wieloma organizacjami.

Stomatologia.szczecin.pl

Ponad 700 wejść dziennie. Lider w Szczecinie w obszarach jak:

osteointegracja, implanty, abrazja powietrzna, licówki, flow injection, bonding w Szczecinie, A-PRF, I-PRF, korony zębowe i więcej. Marka rozpoznawalna i lubiana nie tylko w Internecie.

Ze względu na sukces w specjalizacji jaką są implanty, pacjenci decydują się na zabiegi właśnie tam. Użyj Google aby sprawdzić jej #1 pozycje w Szczecinie!

Postaw na rozwój swojej marki stomatologicznej

Kiedy ty odpoczywasz, Twoja marka się rozwija.
Skorzystaj z poradników lub personalizowanego audytu.

Zapytaj nas

Zadaj pytanie o usługę lub zapytaj o bezpłatny audyt i konsultację. Dopasujemy usługi promocyjne do Twojego budżetu, lokalizacji i potrzeb.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Please refresh and try again.